Default welcome msg!

fb

Dirbame

I-V 9:00 - 18:00

Paskambinkite

+370 63664300

Taisyklės

Prekių įsigijimo ir jų parvežimo taisyklės

Bendrosios nuostatos

1. Prekes siūlančios Lenkijos įmonės Money Magnet (toliau – Pardavėjas) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Pirkėjui teikiant užsakymą per internetinę svetainę „pirkvaikui.lt“ Money Magnet, įm.k.363817850 (toliau – Pardavėjas) dėl prekių įsigijimo ir jų parvežimo.

2. Tais atvejais, kai Pirkėjas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo dėl prekių pirkimo ir jų pristatymo. Priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Taisyklėmis.

3. Gavus prekes, Pirkėjas privalo patikrinti ar gautos prekės atitinka pateiktą užsakymą (išmatavimai, spalvos, dydžiai, detalės ir t.t) ir radus neatitikimus informuoti Pardavėją nedelsiant (ne ilgiau negu 72 val.), kitu atveju prekės nebus keičiamos ar grąžinamos.

4. Išpakavus ir surinkus prekes (baldus, žaislus ir t.t) ir pastebėjus, kad neatitinką pateiktą užsakymą (išmatavimai, spalvos, dydžiai ir t.t) prekės atgal nepriimamos ir pinigai negrąžinami.

5. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Taisyklėmis.

6. Pardavėjas turi teisę koreguoti Taisykles. Pirkėjui teikiant užsakymą pas Pardavėją, taikomos Taisyklės, dėl prekių pardavimo ir pristatymo paslaugų galiojančios užsakymo metu.

Santechnika iš Lenkijos